HPE ProLiant DL380 G10 2x Xeon Gold 6138/24xSFF/P408i/2x500W
Kód: 323/32 323/64 323/128 323/256 323/384 323/512 323/768 323/1024 Zvolte variantuDetailní popis produktu
| Procesor | 2× Intel Xeon Gold 6138 – 20 jader / 40 vláken, 2,00 GHz base, až 3,70 GHz turbo |
| Chlazení procesoru | 2× Performance Heatsink |
| Paměť | Variabilní – DDR4 |
| RAID řadič | HPE Smart Array P408i-A SR Gen10 + HP 12Gb SAS Expander (876907-001) |
| Typ úložiště | 2,5" SFF (SSD / SAS / SATA) |
| Drive bays | 24× 2,5" SFF pozic |
| Síťový řadič | HP Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-T Adapter (2× 10GBASE-T) |
| Zdroj napájení | 2× 500W redundantní |
| Osazené ventilátory | 6× Hot Plug Redundant Fan |
| Provedení | 2U Rack |
| Záruka | 12 měsíců |
| Operační systém | Není součástí dodávky |
| Pevný disk | Není součástí dodávky |
| Caddy (Tray) | Není součástí dodávky |
| Ližiny | Není součástí dodávky |
Repasováno společností Serverio.cz nebo prověřenými dodavateli. Každý kus před expedicí prochází diagnostikou a provozním testováním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HPE ProLiant DL380 Gen10 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Stav: | Repasováno |
| Provedení: | Rack (2U) |
| Model procesoru: | Intel Xeon Gold 6138 (20 jader) |
| Počet procesorů: | 2 |
| Formát HDD: | SFF 2,5" |
| Počet HDD pozic: | 16 |
| Raid: | HPE Smart Array P408i-a + Expander |
| RAM: | DDR4 ECC Registered |
| Síťová karta 1: | 4-port 331i |
| Síťová karta 2: | 2-port SFP+ model 562FLR |
