HPE ProLiant DL360 Gen10 2x Xeon Gold 6138/8xSAS+2xNVMe/E208i/2x800W
Kód: 289/32 289/64 289/128 289/256 289/384 289/512 289/768 289/1024 Zvolte variantuDetailní popis produktu
| Procesor | 2× Intel Xeon Gold 6138 – 20 jader / 40 vláken, 2,00 GHz base, až 3,70 GHz Turbo |
| Chlazení procesoru | 2× High Performance Heatsink |
| Paměť | Variabilní – DDR4 |
| RAID řadič | HPE Smart Array E208i-a SR Gen10 – (12Gb/s SAS, 6Gb/s SATA), podporuje RAID 0, 1, 5, 10 |
| Správa systému | HPE iLO 5 |
| Typ úložiště | 2,5" SFF (SAS / SATA / NVMe) |
| Drive bays | 10× 2,5" SFF (8× SAS + 2× NVMe) |
| Síťový řadič | HPE 560FLR-SFP+ s 2× 10Gb SFP+ porty |
| Zdroj napájení | 2× 800W 80+ Platinum |
| Osazené ventilátory | 7× Hot-Plug redundantní |
| Provedení | 1U Rack |
| Záruka | 12 měsíců |
| Operační systém | Není součástí dodávky |
| Pevné disky | Nejsou součástí dodávky |
| Caddy (Tray) | Není součástí dodávky |
| Ližiny | Nejsou součástí dodávky |
Repasováno společností Serverio.cz nebo prověřenými dodavateli. Každý kus před expedicí prochází diagnostikou a provozním testováním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HPE ProLiant DL360 Gen10 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Stav: | Repasováno |
| Provedení: | Rack (1U) |
| Model procesoru: | Intel Xeon Gold 6138 (20 jader) |
| Počet procesorů: | 2 |
| Formát HDD: | SFF 2,5" |
| Počet HDD pozic: | 10 |
| Raid: | HPE Smart Array E208i-a |
| Podpora NVMe: | Ano |
| Počet NVMe pozic: | 2 |
| RAM: | DDR4 ECC Registered |
| Síťová karta 1: | 4-port 331i |
| Síťová karta 2: | HPE 560FLR-T 10GB SFP+ |
