HPE 960 GB SSD SATA 6G 2.5" 5400 MAX P40503-B21
Kód: 257Detailní popis produktu
Stav: 100% kondice dle SMART, minimální opotřebení. Provozní doba obvykle do 100 hodin a velmi nízký objem zápisu dat.
| Značka | HPE |
| OEM výrobce | Micron |
| Model výrobce | MK000960GXNZK |
| Modelová řada | Micron 5400 MAX - Mixed Use |
| HPE Option P/N | P40503-B21 |
| HPE Spare / Assembly P/N | P41528-001 / P54265-002 |
| Kapacita | 960GB |
| Typ disku | SSD (Solid State Drive) |
| Typ zátěže | Mixed Use |
| Rozhraní | SATA III |
| Rychlost rozhraní | 6 Gb/s |
| Formát | 2.5" (SFF) |
| Hot-Plug podpora | Ano (dle serverové platformy) |
| Kompatibilita | Servery a storage systémy podporující 2.5" SATA 6G disky |
| Určení | Enterprise / Datová centra |
| Stav | Rozbalený - testovaný |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Disky |
|---|---|
| Záruka: | 6 měsíců |
| Značka: | HPE |
| Stav: | Zánovní |
| Typ disku: | SSD |
| Formát: | 2.5" |
| Rozhraní: | SATA 6G |
| Kapacita: | 960GB |
