HPE 960 GB SSD SAS 12G 2.5" Kioxia RM7-V P61177-001
Kód: 258Detailní popis produktu
Stav: Nový, zabalený
| Výrobce | HPE (Hewlett Packard Enterprise) |
| HPE Spare Part Number | P61177-001 |
| HPE Model Number | MO000960RXUKF |
| Výrobce flash | Kioxia (model KRM7XVUG960G) |
| Série | Kioxia RM7-V (3. generace Value SAS) |
| Kapacita | 960 GB |
| Rozhraní | SAS 12 Gb/s (SAS-3) |
| Form factor | 2,5" SFF, výška 15 mm |
| Typ použití | Mixed Use (MU) |
| Typ paměti NAND | BiCS FLASH TLC |
| Výdrž | 3 DWPD |
| Sekvenční čtení | až 1 100 MB/s |
| Sekvenční zápis | až 1 050 MB/s |
| Náhodné čtení (4K) | až 190 000 IOPS |
| Náhodný zápis (4K) | až 55 000 IOPS |
| Zabezpečení | ISE (Instant Secure Erase) |
| Power Loss Protection | Ano |
| End-to-End Data Protection | Ano (T10 DIF) |
| Kompatibilita | HPE ProLiant Gen10 / Gen10 Plus, Gen11, Gen12 (BC carrier) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Disky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Značka: | HPE |
| Stav: | Nový |
| Typ disku: | SSD |
| Formát: | 2.5" |
| Rozhraní: | SAS 12 Gb/s (SAS-3) |
| Kapacita: | 960GB |
