HPE 800 GB SSD SAS 12G 2.5" Samsung PM1645a P19913-B21
Kód: 259Detailní popis produktu
Stav: Nový, zabalený
| Výrobce | HPE (Hewlett Packard Enterprise) |
| HPE Option Part Number | P19913-B21 |
| HPE Spare Part Number | P15849-001 / P20838-001 |
| HPE Model Number | VO000800JWZJP |
| Výrobce flash | Samsung (model MZ-ILT800B) |
| Série | Samsung PM1645a (Enterprise SAS) |
| Kapacita | 800 GB |
| Rozhraní | SAS 12 Gb/s (SAS-3) |
| Form factor | 2,5" SFF, výška 15 mm |
| Typ použití | Mixed Use (MU) |
| Typ paměti NAND | Samsung V-NAND TLC |
| Výdrž | 3 DWPD (4 280 TBW) |
| Sekvenční čtení | až 1 000 MB/s |
| Sekvenční zápis | až 1 000 MB/s |
| Náhodné čtení (4K) | až 175 000 IOPS |
| Náhodný zápis (4K) | až 100 000 IOPS |
| Spotřeba | 6,66 W |
| Carrier | Smart Carrier (SC) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Disky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Značka: | HPE |
| Stav: | Nový |
| Typ disku: | SSD |
| Formát: | 2.5" |
| Rozhraní: | SAS 12 Gb/s (SAS-3) |
| Kapacita: | 800GB |
