HPE 480 GB SSD SATA 6G 2.5" Samsung PM883 P04560-B21
Kód: 261Detailní popis produktu
Stav: Nový, zabalený.
| Výrobce | HPE (Hewlett Packard Enterprise) |
| HPE Option Part Number | P04560-B21 |
| HPE Spare Part Number | P05320-001 |
| HPE Assembly Number | P02760-002 |
| HPE Model Number | VK000480GWSRR |
| Výrobce flash | Samsung (model MZ-7LH4800) |
| Série | Samsung PM883 |
| Kapacita | 480 GB |
| Rozhraní | SATA III 6 Gb/s |
| Form factor | 2,5" SFF, výška 7 mm |
| Typ použití | Read Intensive (RI) |
| Typ paměti NAND | Samsung V-NAND TLC |
| Výdrž | 0,8 DWPD (700 TBW) |
| Sekvenční čtení | až 535 MB/s |
| Sekvenční zápis | až 495 MB/s |
| Náhodné čtení (4K) | až 77 000 IOPS |
| Náhodný zápis (4K) | až 25 000 IOPS |
| Spotřeba (idle / max) | 1,12 W / 2,5 W |
| Carrier | Smart Carrier (SC) |
| Hot-swap | Ano |
| Digitally Signed Firmware | Ano (DS) |
| Kompatibilita | HPE ProLiant Gen8, Gen9, Gen10 (DL360, DL380, DL385, DL580, ML350, BL460c, Synergy 480/660 a další modely se SC bay) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Disky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Značka: | HPE |
| Stav: | Nový |
| Typ disku: | SSD |
| Formát: | 2.5" |
| Rozhraní: | SATA 6G |
| Kapacita: | 480GB |
