HPE 1.92 TB SSD SATA 6G 2.5" 5400 PRO P40499-B21
Kód: 260Detailní popis produktu
Stav: Nový, zabalený
| Výrobce | HPE (Hewlett Packard Enterprise) |
| HPE Option Part Number | P40499-B21 |
| HPE Spare Part Number | P54262-004 / P41524-001 |
| HPE Model Number | VK001920GXNZC |
| Výrobce flash | Micron (model MTFDDAK1T9TGA) |
| Série | Micron 5400 PRO |
| Kapacita | 1,92 TB |
| Rozhraní | SATA III 6 Gb/s |
| Form factor | 2,5" SFF |
| Typ použití | Read Intensive (RI) |
| Typ paměti NAND | 3D TLC NAND |
| Výdrž | 0,8 DWPD (2 400 TBW) |
| Datový tok | až 600 MB/s |
| Spotřeba (idle / max) | 1,35 W / 3,53 W |
| Carrier | Basic Carrier (BC) |
| Hot-swap | Ano |
| Digitally Signed Firmware | Ano (DS) |
| Kompatibilita | HPE ProLiant Gen10, Gen10 Plus, Gen11 (DL360, DL380, DL325, DL345, DL385, ML350 a další modely s BC bay), vybrané konfigurace Gen12 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Disky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Značka: | HPE |
| Stav: | Nový |
| Typ disku: | SSD |
| Formát: | 2.5" |
| Rozhraní: | SATA 6G |
| Kapacita: | 1.92 TB |
