Dell PowerEdge R740xd 2×Xeon Gold 6240/24×NVMe SFF/HBA330/2×1100W
Kód: 223/32 223/64 223/128 223/256 223/384 223/512 223/768 223/1024 Zvolte variantuDetailní popis produktu
| Model | Dell PowerEdge R740xd |
| Procesor | 2× Intel Xeon Gold 6240 – 18 jader / 36 vláken, 2,60 GHz base, až 3,90 GHz Turbo |
| Paměť | Variabilní – DDR4 |
| RAID / HBA řadič | Dell HBA330 – HBA řadič, bez hardwarového RAIDu |
| Typ úložiště | 2,5" SFF (NVMe / SAS / SATA) |
| Drive bays | 24× 2,5" SFF |
| Síťový řadič | Intel X550 rNDC, 4× 10Gbps Ethernet |
| Zdroj napájení | 2× 1100W redundantní |
| Provedení | 2U Rack |
| Záruka | 12 měsíců |
| Operační systém | Není součástí dodávky |
| Pevné disky | Není součástí dodávky |
| Caddy (Tray) | Není součástí dodávky |
| Ližiny | Není součástí dodávky |
| Vzdálená správa | iDRAC Datacenter – zdarma |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dell PowerEdge R740xd |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Stav: | Repasováno |
| Provedení: | Rack (2U) |
| Model procesoru: | Intel Xeon Gold 6240 (18 jader) |
| Počet procesorů: | 2 |
| Formát HDD: | SFF 2,5" |
| Počet HDD pozic: | 24 |
| Raid: | Dell PERC HBA330 - no RAID |
| Podpora NVMe: | Ano |
| Počet NVMe pozic: | 24 |
| RAM: | DDR4 ECC Registered |
| Síťová karta 1: | Intel X550 Quad Port 10GbE |
